ЗВІТ ПРО ОБСТЕЖЕННЯ ГАЛУЗІ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ. КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ Книга 3.1 (заключний) Договір № 31Ф-07 від 18 жовтня 2007 р.

(2008) ЗВІТ ПРО ОБСТЕЖЕННЯ ГАЛУЗІ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ. КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ Книга 3.1 (заключний) Договір № 31Ф-07 від 18 жовтня 2007 р. НЕ ВИЗНАЧЕНО.

[img]
Перегляд
Text
Звіт_100 книга 3-1.pdf

Download (858Kb) | Перегляд

Резюме

Аналіз стану виробничого травматизму та професійної захворюваності в україні. Методологічні положення оцінки та аналізу стану умов та безпеки праці на робочих місцях. Інформаційна модель стану умов та безпеки праці на робочих місцях. Класифікація чинників, що обумовлюють стан умов та безпеки праці на робочих місцях. Узагальнені показники стану умов та безпеки праці. Особливості обліку та аналізу нещасних випадків та професійних захворювань. Розподіл показників, що характеризують стан смертельного травматизму та розподіл причин нещасних випадків (за галузями). Форми звітності про умови та безпеку праці.

Тип елементу : Інший
Теми: 1. Промислова безпека та охорона праці > 1.3. Промислова безпека
1. Промислова безпека та охорона праці > 1.4. Умови праці
Останні зміни: 14 Лист 2013 09:24
URI: http://oplib.org.ua/id/eprint/4

Дії, що потребують авторизації

Перегляд елементу Перегляд елементу