ЗВІТ ПРО ОБСТЕЖЕННЯ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ. ОБСТЕЖЕННЯ ХІМІЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ. Книга 3.6.1 (заключний)

Кожушков М.П., Мозгун В.І., Копилова Т.І., Бабій Л.І., Моргунова Л.П. (2008) ЗВІТ ПРО ОБСТЕЖЕННЯ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ. ОБСТЕЖЕННЯ ХІМІЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАНУ УМОВ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ. Книга 3.6.1 (заключний). Інститут праці .

[img]
Перегляд
Text
Звіт умови захв травм_136 книга 3-6-1.pdf

Download (537Kb) | Перегляд

Резюме

Звіт : 17 с., 8 таблиць, 2 додатки. Об'єкт дослідження – травматизм, професійні захворювання, стан умов та безпеки праці на підприємствах хімічного комплексу (згідно визначених КВЕД). Мета роботи – визначення заходів зниження рівня травматизму, профзахворюваності і аварійності та попередження нещасних випадків на виробництві. Всебічний аналіз виробничого травматизму, профзахворюваності, стану умов та безпеки праці на підприємствах хімічного комплексу (згідно визначених КВЕД). Впровадження результатів даної НДР дасть можливість вирішувати соціальні питання, направлені на зниження травматизму і поліпшення стану умов і безпеки праці, сприятиме вирішенню питань, пов’язаних з профілактикою травматизму, пошуку вузьких місць, розробці заходів щодо підвищення безпеки праці на підприємствах хімічного комплексу.

Тип елементу : Інший
Ключові слова: ОХОРОНА ПРАЦІ, СТАН УМОВ, БЕЗПЕКА ПРАЦІ, ШКІДЛИВІ РЕЧОВИНИ, АНАЛІЗ, НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК, БАНК ДАНИХ, ТРАВМАТИЗМ, ПРОФЗАХВОРЮВАННЯ, ПРИЧИНИ, ФАКТОРИ, ПОТЕРПІЛІ
Теми: 1. Промислова безпека та охорона праці > 1.3. Промислова безпека
1. Промислова безпека та охорона праці > 1.4. Умови праці
Організація-джерело ресурсу: ?? d1_1 ??
Видавець: Інститут праці
Останні зміни: 21 Трав 2012 12:08
URI: http://oplib.org.ua/id/eprint/3

Дії, що потребують авторизації

Перегляд елементу Перегляд елементу